Hry pro školy

Na portálu HRYPROŠKOLY jsme přidali dalších 5 výukových her, nyní 99 interaktivních her pro první stupeň ZŠ.

Výuka hrou

Hry se snaží pokrývat základní předměty. Jsou krátké a opakovatelné, aby se mohlo zapojit co nejvíce žáků.

Proč používat naše hry?

Žádné trápení se spuštěním her

Spousta témat pro 1. a 2. stupen základní školy

Krátké a efektivní (jedna hra nezabere celou hodinu)

Vyvíjíme stále nové hry, které jsou vám okamžitě k dispozici v rámci jedné licence

Jednoduché používání

Velmi výhodná cena

Možnosti využití

Interaktivní tabule
Počítač
Tablet

Recenze

Novinky

24.8.2021
Nový vzhled stránek

Po 8 letech jsme pro vás připravili nový vzhled stránek. Doufáme, že se vám líbí. Postupně budeme do podobné grafiky předělávat i všechny hry. Pokud by se vám po starém vzhledu stránek stýskalo...odkaz na ně najdete v patičce.

19.10.2020
Úprava testů znalostí zvířat a hub.

Upravili jsme testy znalostí zvířat a hub na vyšší rozlišení, předělali jsme jejich grafický vzhled a opravili pár drobných chyb. Přidali jsme také kategorii OHROŽENÉ DRUHY ČR. Vyzkoušejte zvířata a houby.

4.10.2020
Úprava jazykových her a pexes.

Upravili jsme jazykové hry a pexesa na vyšší rozlišení, předělali jsme jejich grafický vzhled a opravili pár drobných chyb.

4.10.2020
Nová hra -PODSTATNÁ JMÉNA.

Procvičování mluvnických kategorií podstatných jmen.
Vyzkoušejte.

4.10.2020
Úprava hry SLOVESA.

Přidali jsme k procvičování osoby, čísla a času i způsob sloves a upravili vzhled. Doplnili jsme také základní pravopisná pravidla pro kategorie sloves.
Vyzkoušejte.

4.10.2020
Nová hra - Sluneční soustava.

Model Sluneční soustavy s vizualizací rychlosti, velikosti a vzdálenosti planet od Slunce.
Vyzkoušejte.

4.10.2020
Nová hra - SLOVNÍ ÚLOHY.

Slovní úlohy na sčítání a odčítání, s vizualizací výsledku a se zvukem.
Vyzkoušejte.

4.10.2020
Trvalé přihlášení PC ...

Pokud se nyní přihlásíte na HRYPROSKOLY.CZ a zaškrtnete volbu PAMATOVAT SI MĚ, tak se počítač na HRYPROSKOLY.CZ přihlásí automaticky celý další rok...
Podrobněji na úvodní straně v sekci ČASTÉ OTÁZKY

1
2

FAQ

hry pro skoly hry pro skoly

Kliknutím na tlačítko OBJEDNAT na pravé straně hlavičky každé stránky se vám otevře objednávací formulář. Po jeho vyplnění a odeslání Vám zašleme fakturu, a po jejím uhrazení, přístupové údaje pro učitele(s možností změny některých údajů např. hesla) a pro žáky bez možnosti změny údajů.

Základním předpokladem je aktivní uživatelský účet. K jeho získání je třeba OBJEDNÁVKA , kde, podle OBCHODNÍĆH PODMÍNNEK a CENÍKU, získáte plné členství. 

E-mailem jste obdrželi přihlašovací jméno a heslo. Přihlásit se můžete kliknutím na tlačítko PŘIHLÁSIT na pravé straně hlavičky každé stránky.

Vyplňte přihlašovací jméno a heslo. Pokud chcete být rovnou na tomto počítači přihlášeni při příští návštěvě zaškrtněte PAMATOVAT SI MĚ (platnost trvalého přihlášení je nastavena na 1 rok).Po úspěšném přihlášení se vám automaticky budou zobrazovat plné verze her bez jakéhokoliv omezení.

Hru spustíte jednoduše kliknutím na tlačítko vyzkoušet, které je na každé kartě hry. Hra se spustí v prohlížeči, není potřeba nic instalovat ani upravovat. Hry vyžadují minimální rozlišení monitoru 900px.